Dárek od srdce, ručně vyráběné džemy z českého ovoce

Nezávazná kalkulace


Zkuste si vytvořit dárek podle svých představ. Cena výběru je orientační, kalkulovaná pro odběr 100 ks. Zahrnuje již náklady s přípravou skla k úpravě, jeho dovozem, povinné značení lihovin a zkrátka veškeré práce spojené s tím, aby dárek dostal svou konečnou podobu. Kalkulačka je zjednodušená, vytvořená zejména pro vaši prvotní představu o ceně. Cenu vám upřesníme po zaslání vytvořené poptávky. Při větším počtu kusů poskytujeme množstevní slevy. Nabídka samotných lahví je velmi široká a všechny typy zde zastoupeny nejsou. Nebojte se zavolat a konkretizovat vaši představu.


VYRÁBÍME NA ZAKÁZKU, PODLE VAŠICH PŘÁNÍ.

 

  • Typ skla

    < >
  • Typ úpravy

  • Typ plnění

    Ceny jsou pro objem 500 ml (v případě výběru lahví s jiným objemem vám cenu přepočítáme). Nabídku vín vám rádi zašleme na aktuálním vinném listu. V případě zájmu o lihovinu, která zde není uvedena, nám napište. Pokusíme se zajistit autorizované plnění dle vašich požadavků.

  • Doplňky

  • Balení

MÁTE VYBRÁNO

Odhad ceny při odběru 100 ks

81,50 Kč/ks

Kontaktní osoba
E-mail
Telefon
Kontaktní adresa
Poznámka
Bezpečnostní otázka: Kolik je 7 plus 5?


Vaše poptávka o kalkulaci bude zpracována nejpozději do jednoho pracovního dne po doručení. Na poptávku se vztahuje ochrana poskytnutých osobních údajů. Dárek od srdce nesbírá a neshromažďuje žádné osobní údaje, které uživatelé serveru prostřednictvím dotazů sami dobrovolně neposkytnou. Odesláním poptávky souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení firmy Robert Wildner - Dárek od srdce, jejichž odběr budete moci kdykoliv přerušit. Vážíme si vaši důvěry a chráníme data před zneužitím ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb. Údaje poptávky označené modře jsou povinné.SOCIÁLNÍ SÍTĚ


Facebook
Instagram
Google+
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ NEWSLETTER?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách.
Získejte výhodné nabídky dárkových balíčků.

 


  

+420 777 332 065